Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook szégyenfal?

Trendkivuli kérdése:

Facebook szégyenfal?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen weboldal ahová ez a sok "hulladék" kerül fel?

Vagy ez sérti a személyi jogokat? Én személy szerint jókat röhögnék a sok 1000 képet feltöltök a ház minden sarkában csak hogy megmutassam mennyi ruhám van majmon, vagy például aki az összes partyfotót felrakja magáról csak hogy mutogassa van "élete", de számtalan olyan idegesítő szánalmas dologgal fel lehetne tölteni emberkéket egy ilyen weboldalra,tuti megnéznék egy páran:-), legalább elgondolkozna egy-két ember hogy nem a fb jeleneti az életet, és hogy régen az emberek élőben egymás szemébe nézve ismerkedtek meg, nem lájkolással és bögdöséssel:-),(akinek sértő voltam vagy magára ismert attól elnézést kérek)


2012. jan. 12. 21:58
 1/6 anonim válasza:
:)
2012. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyen nyomingerek miatt töröltem magamat, untam már a sok fogyatékos ember hülyeségét!
2012. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
:)
2012. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zeronibble ***** válasza:
Ennél sokkal jobb a wow, nem? Tök komolyan, szerintem a facebook fail a max, ami fennmaradhat, az is csak a nevek kitakarásával.
2012. jan. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én amolyan introvertált, különc ember vagyok. alapjába véve művész alkat, és ez egyre jobban meglátszik a képeimen. nem teszek fel minden sz@r képet. Csak amit gyönyörűnek találok. kezdetben még alig piszkálgattam a művésziesség fogalmát, most egyre jobban. A lényeg, hogy voltak emberek, akik buta módon belekötöttek, hogy én milyen szép, tökéletes képekkel incselkedek facebookon. A fenti szövegeddel azért értek egyet, mert voltak művészeti sulis ismerőseim, akik szintén érzéki, művészi, kiretusált képekkel drukkoltak elő facebookon. ők is kissé introvertáltak, de nekem is van egy olyan meglátásom, h egyeseknek az jelenti a normálisságot, hogy megmutatják, hogy van életük: Facebookon. Mind egy, hogy élőben milyen, de ha annak ellenére, hogy régebb ők is művészieskedtek(amit gondolom magányos képeknek fognak fel) ha most olyan képeket töltenek facebookra, amiről ők is tudják, hogy sz@r, de megmutatják rajta, hogy van "életük", és "elfogadjuk önmagunkat", akkor az milyen normális:) pl. egy facebookista ismerősöm, aki nagyon sok tipikus facebook gyönyörrel drukkolt elő, like-okat hajkurászva, és most minél "életszerűbb" képekkel tölti meg a facebookot, ami azt mutatja, hogy van egy "boldog élete", de nekem mégsem tűnik annyira boldognak a "színfalak mögött".
2012. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te is egy hulladék lehetsz, ha az ilyen kamu-dolgokat beveszed!
2012. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!