Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan chaneleket váalsztani?

Figyelt kérdés

Az lenen a gondom, hogy a környezetemben elég sűrűn vannak a wifi csatornák. Letöltöttem egy programot (inSSIDer), hogy rálessek ki melyiket használja és szabadon választhassak. Belépek a routeremben és ott véletlen szerűen működik a netem a csatornákon. Szóval elváltottam a tízes csatornáról a hatosra és kapcsolat volt, cska nem osztott ki nekem IP címet meg hálózati maszkot meg egyéb ilyeneket és ezért nem tudtam netezni, aztán ha viasza mentem a tízesre akkor ugyan ez volt a problémám, majd véletlen szerűen kellett keresgélnem aztán előbb utóbb kioszt nekem a csatornához egy IP-t meg az ilyen infókat és van netem.

Ezt például egy képpel meg tudom mutatni: [link] (Itt a WAN résznél lehet látni. Ez az a szitu amikorr rá vagyok csatlakozva a hálózathoz d enem tudom használni)

Szóval mi lehet a baj,h ogy véletlen szerűen tudok csak használatba venni csatornákat?


2012. jan. 15. 15:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!