Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cacaoweb hova menti a számítóg...

Cacaoweb hova menti a számítógépen a filmet?

Figyelt kérdés
A megavideó időkorlátját általában Cacaowebbel szoktam kijátszani. Néztem a filmet és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy megáll a töltése + megtelt a C meghajtóm.. biztos, hogy a filmnézés miatt történt, de nemtudom hova menti ezeket a szarokat és így kitörölni sem tudom. Tiszta ideg vagyok. Ha kijelölöm a C meghajtó tartalmát összesen 50GB-ot ír ki, pedig a meghajtó mérete 100GB és azt írja megtelt. Szerintem amit eddig ilyen videómegosztón néztem mindent elmentett valahova a C meghajtóra... Vírus biztos, hogy nincs pont ma futattam le a vírusírtót. Ha valaki tud valamilyen értelmes választ adni azt nagyon megköszönném. Üdv
2012. jan. 16. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Temporary mappában vannak ezek (windows/temp és fiók neve/application data/temp), mivel minden online videonézés a gépről történik. Mivel a temporary csak ideiglenes, ezért bezáráskor törlődik a tartalma. Mivel valójában a gépről nézed a filmet, sokszor gyorsabb letölteni és visszanézni, mint várni az online betöltésre.


Az pedig nem mérvadó, hogy te mennyi mappát jelöltél ki, és nézted meg a méretét, mert ez az összeadás nem a valós foglalt területet adja ki. Több olyan nagy fájlmérettel rendelkező rendszermappa/fájl is van, amit akkor sem tudsz kijelölni, ha láthatóak a rejtett fájlok, így a maradék terület azokhoz tartozik, amit a partíció összméretében látod, hogy foglalt.

2012. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!