Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a böngészőt, ha az a tünet hogy a Google keresőben bármeny link-re kattintok akkor mindig egy bizonyos oldalt akar megnyitni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy vírust, és így ha Google-ban keresek, és rákattintok valamelyik link-re, akkor egy bizonyos "95p.com/?search=" oldalt kezd el tölteni, de azt se tölti be soha, emellett mindig bedob egy másik oldalt is ha megnyitom a böngészőt... így lényegében használhatatlan az összes böngésző!

Windows 7 Ultimate Service pack 1-et használok


2012. jan. 16. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Helló,

Rájöttél már a megoldásra? Mert nekem is ugyanez van. Már mindent kipróbáltam.

Legalább 6 féle virus/kém/rootkit írtót futtattam... és még mindig semmi változás.

2012. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! Annyira felidegesített hogy nem találtam rá megoldást, hogy úgy orvosoltam a dolgot, hogy raktam egy új Windows-t. Esetleg egy visszaállítási pont megoldást jelenthet.
2012. okt. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!