Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook-on miért jelez...

A facebook-on miért jelez állandóan az értesítés?

Figyelt kérdés

Három nappal ezelőtt beléptem egy klubba. Az adminisztrátor elfogadta, hogy belépjek. ott írtam megjegyzést. (Nem durvát, rendeset). Aztán egy uj tag is belépett.


A probléma az, hogy 3 napja állandóan ott a kettes szám az értesítéseknél az adatlapomon felül. Hiába lépek be a klubba, vagy lépek ki a facebook-ról és visszalépek, akkor is ott a kettes szám.


Azóta jelölgettek be, de azok a számok eltüntek. Viszont az a kettes még mindig ott van.


Régebben ha valameiknél, uj ismerős, értesítés ott volt a szám és elfogadtam, vagy megnéztem az értesítést, a szám eltünt. De most nem.


Firefoxom van. A legördülő weblistából szoktam belépni a facebook-ba és néha ott a kettes, (kijelzi), néha meg nem.


2012. jan. 18. 00:21
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha belépek a facebook-ra, akkor az a két személy az értesítéseknél halvány kéken ki van jelölve.
2012. jan. 18. 00:27
 2/3 A kérdező kommentje:

Most meg már a hármas szám van az értesítéseknél, és ugyanennél a klubbnál. Ha rákattintok a klubbra eltűnik. Kilépek a facebook-ról, visszalépek, megint ott van a szám.


Ez komoly, nem viccelek. Szerintem ezzel a klubbal lehet valami gond. Viszont kilépni nem fogok belőle.

2012. jan. 18. 02:00
 3/3 anonim ***** válasza:

véleményem szerint frissítened kellene a böngésződet.

ezáltal megoldódna a probléma, sok sikert. ;)

2012. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!