Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legkedvezőbb és...

Melyik a legkedvezőbb és legmegbízhatóbb CPanel-t használó fizetős domain és tárhelyszolgáltató magyarországon?

Figyelt kérdés
Jelenleg X10Hosting-ot használok, körülbelül ilyen színvonalút keresnék, csak magyarba.
2012. jan. 18. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a tárhelyparknál vagyok, mert szimpatikus, fiatalos és elég olcsó is.

Eddig nem volt gondom velük, hamar készen volt a tárhely is, már aznap amikor rendeltem használhattam.


Ha bármi gond van 1 napom belül válaszolnak általában.

2012. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régebben még a 3in1hostingot ajánlottam volna, de mostanában elég barátságtalan ügyfélszolgálattal találkozom, sokszor megmagyarázhatatlan too many connections hibaüzenetet kapok a mysql-től és úgy érzem egy-két személyes a cég :(
2012. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A googlebe keress rá a tárhely szóra és az első nem fizetett találatok közül válogass!
2013. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!