Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene valaki h hogy lehet...

Segítene valaki h hogy lehet rendelni az ebay.hu ról? Már regisztráltam rá meg a paypalra is.

Figyelt kérdés
Az oké h leütöm a terméket. De után mit kell csinálni? Olyan mint a vatera? H ír az eladó emailt az adatokkal h hova mennyit kell utalni? És nekem kell megírnom h hova címezze a terméket? Illetve paypallal h kell fizetni? Az oké h ráutalom a pénzt de az forintba jelenik meg de ha pl angliába kell utalnom? Átváltja magától? Köszi aki tud segíteni
2012. jan. 18. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egészen olyan mint a vatera mert ebayen nem kell senkivel megbeszélned semmit általában. Leütöd, aztán fizethetsz is, pay now-ra kattanva. Vagy a magyar oldalon magyarul van...mindegy biztos megtalálod. Erre rákattintasz akkor paypalra visz, ott szintén csak pay now-ra kell kattintani. Senkinek nem kell írnod semmit. A cuccot oda küldik amilyen címet paypalon megadtál.
2012. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike, sokat segítettél. Remélem sikerül :) viszont leelenörzöm a paypalos címet mert ott nem biztos h mindent jó helyre írtam.
2012. jan. 18. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!