Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetném az Internet...

Hogyan törölhetném az Internet explorer 8-at?

Figyelt kérdés

Hellosziasztok..

Internet explorer 8at szeretném letörölni a gépről de se törölni (vezérlőpultból se) se frissíteni nem engedi...Hogyan tudom törölni..?

(Win7)


2012. jan. 19. 17:57
 1/7 anonim válasza:
2012. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazából nem lehet az IE-t törölni,de ezt a kérdezők nem szokták elfogadni,volt aki azt írta,hogy azért akarja ledobni a gépéről mert utálja,azt neki is megírták,hogy nyugodtan fönt hagyhatja,mert ha nem használja ,elfér az a sok többi vacak mellett,kenyeret úgysem kér
2012. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de hibaüzenetet kapok ha törölni akarom a google első 200 oldalán leírtak alapján..:)
2012. jan. 19. 18:04
 4/7 lindmayer ***** válasza:

vezérkőpult

programok és szolgáltatások

windows szolgáltatások ki- és bekapcsolása

itt vedd ki a pipát az ie előtt és okézd le, lehet hogy kéri a gép újraindítását


én is eltávolítottam, mert sem én sem a gép nem használja, és így az ie összes biztonsági hibája nem lesz hatása a rendszeremre

2012. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így próbáltam de a végén azt írta nem sikerült eltávolítani..
2012. jan. 19. 18:27
 6/7 lindmayer ***** válasza:
érdekes, nekem eddig mindig ment így
2012. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, itt egy megoldás:


Start -> Control Panel -> Programs -> Programs and Features -> bal sarokban View installed updates -> kikeresed az IE programot, majd törlöd (Uninstall). ;)

2012. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!