Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek meghackelik a...

Szerintetek meghackelik a freemailemet?

Figyelt kérdés

Az egyik freemail címemről, (több is van, más-más célra, és azok kifogástalanul működnek!) ha küldök egy levelet, vagy nekem írnak, mindegy milyen címről(!) mindig késve érkezik meg! van hogy egy óra, vagy kettő, vagy fél...Mobil netről is és az itthoni netről is, tehát nem a net rossz.

Szerintetek ha meghackelnék, feltörnék, attól lehet ez??

Csak mert gyanakodom valakire, aki sajnos képes ilyesmire, ezért tartok ettől.

Az érdekelne, hogy lehet-e hogy attól késnek a levelek??

(nem értek hozzá, de úgy tudm elképzelni, hogy ráküldtem vmi programot, ami továbbítja a leveleimet egy másik címre pl, és ez a "szűrő" késlelteti... vagy vmi ilyesmi)

Köszönöm nagyon fontos lenne!


2012. jan. 19. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi ,véletlenül ide tettem fel, rossz helyre!
2012. jan. 19. 18:43
 2/6 anonim válasza:
0%

Igen, én hackelem!


Üdv: dr. Hack Elek

2012. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a freemail ratyi
2012. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megjöttem és Cheat Elek!
2012. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem olyan is volt, hogy egyszerűen nem érkezett meg, eltűnt a freemail-es levelem. Meg napokat késett.Aztán szólt valaki, hogy a freemailbe bizony előfordul, hogy belenyúlnak, ne bízzak meg benne. A fontos leveleimet már nem ott kezelem. Szerintem válts mindenképpen!! Én a gmail-re mentem, és nagyon bevált.(S ez nem a reklám helye!!) Soha nem tűnt el semmi, nem is késett. Óriási a különbség. Megbízhatóbb, nincs rajta "átmeneti szünet", míg a freemailnél sajnos időnként volt "nézz vissza később" üzenet.
2012. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!