Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szerezhetnék seedszerve...

Hogyan szerezhetnék seedszervert és nem payball fizetésel hanem például sms- küldésével szlovákiábol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szlovákiában nincs seed szeró? amúgy ha találsz is sms fizetőset az biztos hogy csak belföldi hálózatból működik.

esetleg ha sikerült magadtól össze szedned az árát,mert van lehetőség rá,akkor nézd meg az aseed.hu oldalt

2012. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aseed.hu egy sz*r nem ajánlom. Bank kártyára nem lehet utalni külföldről? Ha lehet és akarsz akkor írj rám és segítek neked választani egy seed servert.
2012. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy a baj h. nem szeretnék semmi bankártyát meg hasonlot,csak sms-esset különben az aseedet megnéztem de az nem csak magyarországon elérhető???szlovákiábol is tudok küldeni sms-t és elfogadják,és menne inént a szerver??
2012. jan. 19. 22:57
 4/7 A kérdező kommentje:
tárhely minek?? és a slot az micsoda?
2012. jan. 19. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
ma 22:57 azért javasoltam azt mert ha ügyes vagy ingyen is beszerezheted,igen szar,de ingyen jó,én hónapokig ingyen használtam olvasgass az oldalon,meg huzogass le az aseed boltba és tedd át a lóvét egy másik regedre és meg isvagy és nem lehet külföldről smns-t küldeni.
2012. jan. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azért a seed szervert lehet használni ugye???
2012. jan. 19. 23:30
 7/7 anonim válasza:
ASeed esetleg: [link]
2012. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!