Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook SMS Megerősítő kód...

Fox7Day kérdése:

Facebook SMS Megerősítő kód probléma megoldás?

Figyelt kérdés

Nah szóval, a problémám, hogy ezt kapom bejelentkezéskor: aZ ELŐZMÉNY ANNYI, hogy külföldön síeltem.


Please complete a security check

Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.

A megerősítő kód megadása

A code was sent to your following number: TELEFONSZÁMOM


Egyszer már megkapta a visszaigazolási kódot, lent írja be.Ez segíteni fog igazolni a fiókja tulajdonjogát.


Kód újraküldése


A mobiltelefonomra nem jön meg az sms, új kódot meg nem enged kérni, mivel álílítólag túl sokszor próbálkoztam.


2012. jan. 19. 21:30
1 2
 11/14 lan bo válasza:

Hi, én meg engedve az idő szavának éveken át hezitálva végül elhatároztam, hogy nekem is kell!

Gyorsan el is jutottam odáig (villanymérnök vónák, vegy miaszösz), hogy a név, jelszó emil-t beírtam, viszont az sms megerősítő kódnál elhasaltam. Beírtam a telefonszámomat 20xxxxxxx, később 3620xxxxxxx, de kódot nem kaptam, illetve két próbálkozás után várhattam is néhány órácskát, de kód többszöri próbálkozásra sem jött. Valahogy sikerült az oldalról egy üzenetet kreálnom, hogy problémáim vannak a megerősítéssel. Erre válaszként kaptam egy automatikus üzenetet, amely így szólt:


----

Hi,


You were asked to confirm who you are because our security systems thought you may not be using your real identity with this account or that you may have multiple accounts. If you’ve already tried to log in at www.facebook.com and followed the instructions to confirm your identity, but weren’t able to complete the process, we’ll need to see other proof of your identity.


Here’s how to proceed:


1. Use a scanner or take a digital photo of a government-issued photo ID (such as a driver’s license or passport), which shows your full first and last name and date of birth.

2. Reply directly to this email and attach the image of your ID to the message.

3. We will confirm that your ID and account information match. As soon as we verify your identity we’ll delete the image of your ID.


Please send an image showing proper identification right away so we can help you get back into your Facebook account. Please note that we will not be able to process your request unless you have submitted the proper identification. Additionally, not submitting proper identification will result in your request being denied.


We apologize for any inconvenience this may have caused.


If you have any further questions about this process, please visit our Help Center at the following address:


[link]


Thank you for your patience,

The Facebook Team


---


magyarul tájékoztattak, hogy az okos számítógépük szerint nem vagyok azonos önmagammal, pontosabban nem a saját azonosító adataimmal (nevemmel) próbálok regisztrálni, vagy több accountom is van (hogy ezt honnan sütötték ki nem tudom...).

Kértek továbbá, hogy küldjem el a azonosító okmányom szkennelt fotóját, bizonyítékul, amit meg is tettem azonnal.

Ez volt pénteken, ma kedd van, mindössze néhány nap telt el, de türelem ide vagy oda, kezdek türelmetlenkedni.

Ma egy újabb levelet is kaptam, hogy ma van az utolsó napom, hogy megerősítsem regisztrációmat. Haha.

Csúnya szavakat nem írhatok, úgyhogy az uccsó mondat mindenkinek a szabad fantáziájára van bízva.


p.s.: Ha lesz megoldás, megírom, hab valakinek már megvan vagy forró drótja van cukkerberghez szóljon!

2012. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Amin regisztráltáltad ezt az sms kódot az a gép ott nem kéri a jelkódot,betudsz lépni és kikapcsolni ezt a funkciot.TAPASZTALAT:))
2012. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
És telefonrol hogyan lehet ezt az sms kód köcsögséget inaktiválni? mindenhol nézegettem de nem találom
2012. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Megpróbáltatok már mobilról bejelentkezni, és ott a menüben a Login approvels-t kikapcsolni a biztonság menüponton belül? Nekem így beengedett utána, mert kikapcsolta a jelszavas bejelentkezést.
2013. jún. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!