Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnám letölteni az...

Honnan tudnám letölteni az ABIT NF7-S2 (G) alaplap driver-ét?

Figyelt kérdés

Windows Xp Sp3 lett telepítve a gépre, ugye nincs internet (nem tudom miért, már sokszor felraktam, és mindig felismerte). Semmilyen illesztőprogram Cd nincs meg, everest programmal megnéztem az alaplap típusát, letöltöttem egy csomó ABIT NF7-S2(G) nevű driver-t, telepítettem, de akkor se jön vissza a net.

Tud valaki olyan linket adni amivel jó lesz? Vagy ha más problémája van mi lehet az? Köszi előre is!


2012. jan. 20. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanez ismét a problémám ami akkor, sajnos a link amit az első válaszadó anno küldött már nem él, pedig akkor az jó volt. Megint letöltöttem sok helyről, de egyikkel se jó, tud valaki küldeni egy olyan linket amivel működne?
2013. márc. 24. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


10/100 eternet driver igy is felismeri

2013. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!