Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az outlook expresznél amikor...

Koczák István kérdése:

Az outlook expresznél amikor rá megyek hogy Küldés/Fogadás gombra ezt irja ki: A kapcsolat a kiszolgálóval megszakadt. Fiók: 'pop. Gmail.com', Kiszolgáló: 'pop. Gmail.com', Protokoll: POP3, Port: 110, Biztonságos (SSL) : Mi ehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de google mail-nél em pop3.gmail.com a kiszolgáló? :) Amúgy meg próbálkozz imap kiszolgálóval, tudtommal az is működik már gmail-el. Nem tudom, mert nem használok Outlookot, csak egy tipp. bejövő kiszolgáló: imap.gmail.com kimenő: smtp.gmail.com típus: imap4 - elnézést, ha hülyeséget írtam, de remélem nem :)
2012. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mondjuk nekem gyanús, hogy SSL titkosítással 110-es port van beállítva neked.. a gmailnél először nézd meg a beállításokat, ott külön be kell állítani asszem, hogy tudj pop3ról kapcsolódni külső levelező programmal (ezer éve csináltam, egyszer kell csak beállítani) és be kell lőni a szervereket


azt ajánlom, hogy a gmailnél válaszd ki bal fent a beállításoknál a segítséget és ott a témák között megtalálod képernyőfotókkal, hogy mit kell beállítani és végigvezet rajta..


amúgy én is ajánlom az IMAP-ot, a gépeden mindig ugyanaz lesz, mint fent a szerveren és neten meg gépen is hozzáférsz minden levélhez..


ha nagyon nem menne a beállítás, tölts le thunderbird-öt, nem nehéz megszokni a használatát, az automatán kikeres mindent gmailhez, utána csak hasznáni kell :)

2012. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!