Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fontos Te mit tudsz erről a...

Mady kérdése:

Fontos Te mit tudsz erről a Wazzub ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre többször kapok ajánlásokat a wazzub ról.Elég jól hangzik ha elolvasod de ,,túl szép hogy igaz legyen"Te már regisztráltál?Mi a Véleményed róla?

[link]


2012. jan. 21. 19:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egy próbát megér, én is regisztráltam már rá, teljesen ingyenes, tehát semmilyen vesztenivalód nincs. Itt egy link, ha szeretnél csatlakozni: signup. wazzub. nfo/?lrRef=02af21a3 :)
2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A szóközöket természetesen ki kell törölni a linkből:)
2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én munkanélküli vagyok, úgyhogy amíg nem kell "regisztrációs díjat" és egyebeket fizetnem (az tuti, hogy csalás, ahol kötelező fizetni, hogy dolgozhass), addig kipróbálok minden ilyesmit, vesztenivalóm nincs, mert ráérek, úgyis itthon vagyok. Régen neobuxoztam meg még egy pár hasonló oldalon fent voltam, de a neobux nem jött be, mert már túl ismert volt, mire ráakadtam és nem regisztráltak hozzám, a többi oldal (pl. onbux) meg egy idő után becsődölt, nem fizettek. De ez a wazzub még új, nem sokan ismerik, úgyhogy megér egy próbát. Majd meglátjuk, mi lesz április 9-én :)


Aki szeretne regisztrálni alám, az írjon privátot, és megadom a linkemet!

2012. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jelenleg 2 wazzub van. wazzub.info és a wazzub.com. Nem tudni, hogy melyik az igazi, de a com-osnak komolyabb a felülete. Több mindene van. Saját chat és egyebek. Angol nyelvű az oldal, ha kell skypon tudok segíteni a regisztrációban. A másik, a wazzub.com oldalra pedig csak meghívóval lehet regisztrálni. Ehhez kell az e-mail címed és, akkor tudok meghívót küldeni az én webirodámból. Attila
2012. febr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!