Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál megy a youtube? Indavid...

Másnál megy a youtube? Indavideo? STB? Egyszerűen semmi nem indul vagy fekete vagy fehér kép mindenhol, néha el el indul valami, de aztán megint semmi? Mi a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:53
 1/4 A kérdező kommentje:

szakaszos,torz,és folyton lefagy minden,opera,mozilla,gépem,minden.A gépen lévő anyag egyenlőre nem csinálja,tehát ha letöltöm,nem olyan,csak fent.

Egy napja történt egy olyan hogy rámentem a piros x-re hoyg álljon le a yutube,mert siettem,na akkor kezdte előszőr ezt a torz dolgot,mintha a cd elakdt volna,utána kiakartam kapcsolani a gépet,de mivel olyan lassú volt újra megpróbáltam kikapcsolni,ez lehet hoyg emiatt van mit két tenni hogy megoldódjon?

2012. jan. 22. 15:07
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsit sok mindent írtál le, nekem némileg zavaros...

most akkor az a gond, hogy a böngészők fagynak le, a gép fagy le vagy megy minden, csak a videók lejátszásával van a gond?

2012. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor fagy a gép igen,de a böngésző általában durvábbanés többször,és csak a yutubos videók ilyen torzak a neten,meg egy másik megosztón,van ez fekete fehér jelenség,de saját gépbe ha letöltöm már nem,nem értem.
2012. jan. 23. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
hát, ha a gép is lefagy sokszor, akkor szerintem megérett egy újratelepítésre.. mondanám, hogy csak a böngészőt és a flash-t tedd újra, de ha a gép is fagy, jobb az úgy, ha mindent újratelepítesz...
2012. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!