Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudok magyar bot-ot...

Honnan tudok magyar bot-ot letölteni sfgame-hez?

Figyelt kérdés
És igen már próbáltam a google-t, és sajnos nem segített.
2012. jan. 22. 15:08
 1/3 anonim válasza:
0%
nem csalni kéne te hülye majom hanem saját erődből végighúzni azt a ki*aszott karaktert
2012. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 okom van amiért ez a válasz alaptalan:

Az 1.: nem a felhasználók tisztje eldönteni hogy mi csalás és mi nem, egyébként már 3 karit is elég szépen "felhúztam".

A másik 2 ok pedig: hogy büdös vagy és hogy a bot nem is nekem kel.


De talán kipróbálom.

2012. jan. 23. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves 1. válaszoló :


MEG VESZTÉL ??? xd

Abban egyet értek hogy a csalás nem meg oldás... Én minden létező játékot ki próbáltam, soroljam ? Sorolom :


DarkOrbit: 23 Szintű vagyok, a karakterem jelenleg a top 34. a ranglistában !


Shakes and Fidget : Két karakterem volt, az egyik 223 szintes volt amikor el lopták, a jelenlegi 176 os.


Deepolis : 87 szint, elit hajó elit felszerelés stb.


Farmerama : Egy 73 szintű és egy 64 szintű karakter.


Azt hozzá teszem hogy egyiknél sem használtam botot ( Csak egy kicsit ;-) ) de ha ő úgy dönt hogy akar használni, hát egészségére !


profibot.hu


ezen az oldalon találsz bot okat, azt nem tudom h sfgame hez van e, de sok minden van rajta...


Amúgy ezen az oldalo csak a bot program van, License Key -t neked kell be szerezne valahonnan..


Nem tudod hogy mi az a License Key ?

No problem: a License Key egy egyfajta kulcs a botokhoz. Ha meg nyitsz egy bot programot, akkor kérvi fogja a License Key. Ez egy számokból valamint betűkből álló kód, ami tartalmazza a karaktered adatait, ez alatt UserID -t értem. Ha be pötyökted és ha sikeresen elfogadta, akkor be írod karid nevét, jelszavát, be állítod h a bot mit csináljon és nyomod...

2012. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!