Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért Lassu a betöltés a...

Miért Lassu a betöltés a filmeknél?

Figyelt kérdés
2megás a netem
2012. jan. 22. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Betöltés alatt online filmnézést értesz? Akkor azért, mert lassú a neted. Egy 700MB-os film letöltése 46 percbe telik ha végig teljes sebességgel tölt, az online anyagot megnézéséhez pedig mindent a gépre kell letölteni, mert onnan történik a böngészőben a lejátszás.
2012. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a netem nem lassu irtam 2 megás
2012. jan. 22. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem írod oda hogy bit vagy Bájt, automatikusan bitre gondolnak, mivel a szolgáltató ebben adja meg a sebességet. Nincs olyan mértékegység, hogy mega, az csak egy előtag, de ha normálisan kiírod hogy melyikre gondolsz akkor nincs félreértés.


A másik lehetőség, hogy a kiszolgáló terhelt. Aki eddig is online nézett filmet-sorozatot, az most mind átpártol más oldalra a Megavideo helyett, így jobban terhelik azokat ami megmaradt.

2012. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!