Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnám letölteni...

Honnan tudnám letölteni azokat a rajzfilmeket amik a 90-es években mentek a Nickelodeonon, magyarul?

Figyelt kérdés

Pete és Kis Pete

Hódító hódok

Kenan és Kel

Hey Arnold

stb...

http://www.youtube.com/watch?v=g6_4oBcS9JA


2012. jan. 24. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

90-es években nálunk nem volt olyan szintű fájlmegosztás, mint mai értelemben. Ezeket a sorozatok sem eszköz, sem kapacitás nem volt hogy bárki is rögzítse, és mivel azóta sem játsszák őket, nincs lehetőség utólagos rögzítésre.


Ebből a listából, a Hey Arnold és Hódító hódok érhető el még most is magyarul, mert a mesecsatornák ezeket időszakosan játszani szokták újra és újra. A Kenan és Kel-ből 3 rész tölthető le (vagy csak angolul), a Pete és kis Pete már egyáltalán nem, esetleg angolul.

2012. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért videómagnó már akkor is volt, simán lehet, hogy valaki rögzítette őket videókazettára és azt be lehet digitalizálni számítógépre.
2012. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. megvan a Ren és Stimpy-ből 1-2 rész, meg a Rockó-ból és a Fecsegő Tipegőkből a karácsonyi különkiadásos részek kazin, de sajnos nem emlékszem hol a kazi :(
2012. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

azért kösz, legalább az emlékeimben élnek...

de nem tudom ezeknek a mai gyerekeknek milyen irányba tereli a lelki fejlődését, a mai rajzfilmek, mert, hogy semmi értelmes dolog nincs az egészbe, csak gatyiság meg gyökérkedés...

egyes mai "zenei előadókhoz" tudnám a mostani meséket hasonlítani...90's ccartoons 4ever

2012. jan. 25. 10:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ren és Stimpy - első évad magyarul, összes évad (5) angolul elérhető.

Rocko - összes (4) évad magyarul elérhető.

Fecsegő tipegők - 98 rész elérhető magyarul a 172-ből (ennyit ismétel folyamatosan a Nick.).

Hódító hódok - összes (4) évad magyarul elérhető.

Hey Arnold - összes (5) évad magyarul elérhető.

Pete és kis Pete - magyarul nem elérhető, angolul az összes.

Kenan and Kel - magyarul 3 rész elérhető, angolul az összes.

Doug - nehéz rákeresni, angol nagy valószínűséggel elérhető.

Jaj, a szörnyek - összes (4) évad elérhető angolul.

Kablam! - random részek angolul elérhetőek, van alternatív változata Robot Chicken néven, abból most járnak az 5. évadnál, angol, van magyar felirat hozzá

Macseb - 1,5 rész érhető el magyarul, angol is csak 1 évad teljesen.

Titkos templom legendái - pár rész angolul, a formátumnak vannak alternatívái, csak nem gyerekekkel.

Double Dare - nem rémlik mi ez, el sem érhető.

Cousin Skeeter - hozzánk szerintem nem jutott el, nem érhető el.

All that - 1-2 része érhető el angolul.

Round House -nem elérhető.

Invader Zim - angolul elérhető az összes.

Butt ugly martians - nem elérhető.

Pelswick - nem elérhető.

Figure it out - nem elérhető.

Guts - talán angolul, nehéz rákeresni.

Clarissa - 1. évad angolul.

Are you afraid of the dark - angolul az összes.

Alex Mack titkos élete - összes angolul.


Az angol részek publikus torrenten elérhetőek, a magyarok zárt magyar trackereken (a legnagyobbat néztem, ott igen). A kérdést látva letöltöttem az angol Kenan és Kel-t, a 16GB 4 órán belül leért. Aki gyerekkorában ezeket folyamatosan látta, úgyis emlékezni fog hogy mi volt a részekben, és ezeknél a sorozatoknál alapszintű angoltudás és minimális szókincs is elég, mert nincsenek bonyolult párbeszédek.

2012. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen ezt az infót, am te mikor születtél?

én osztom az a nézetet hogy a 90es években még rajzfilmek voltak, a harcról és a jóságról szóltak, de ezek a mai fostalicskák, nem tudom mennyire jó ez egy gyereknek...semmi mondanivaló meg akció, semmi "férfias dolog" nincs az egészbe, agyatlan gatyiság

2012. jan. 26. 15:57
 7/15 anonim ***** válasza:

A Cousin Skeeter-t adták nálunk Unokatestvérem Skeeter címmel, az Alex Mack titkos életét viszont nálunk nem a Nickelodeon adta, hanem a Viasat 3 2002 körül.



Volt még valami Allen Strange Utazása, az is ilyen filmsorozat volt, mint a Pete és Kis Pete vagy a Clarissa és egy néger fiatalról szólt aki valójában egy UFÓ.



"Round House -nem elérhető.

Invader Zim - angolul elérhető az összes.

Butt ugly martians - nem elérhető.

Pelswick - nem elérhető.

Figure it out - nem elérhető.

Are you afraid of the dark - angolul az összes.

Double Dare"


Ezekről fogalmam sincs, hogy micsodák, nemtudom adták-e nálunk. Nekünk 2002 tavaszán szűnt meg a Nickelodeon a kábeltévécsomagban, akkor még nem voltak ilyenek.


Az "All That" Sok Hűhő néven futott nálunk, az a Guts az Global Guts volt teljes néven.


Volt a Ginger Naplója, ami szinte tök ugyanaz volt, mint a Minimax-on a Sharon Naplója, csak sokkal rosszabb.

2012. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja meg volt az Oh Yeah! Cartoons, ami olyasmi volt, mint a CartoonNetwork-on a What a Cartoon, hogy mindenféle random meséből voltak ilyen 1 részes epizódok, ebből fejlődött ki teljes sorozattá az a Tünder Keresztszülők vagy mi, ami még most is megy.
2012. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg volt 2001-2002-ben valami Amanda Show is talán "Amanda Please" angolul, szintén filmsorozat volt.
2012. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A címeket a kérdésben linkelt videóból másoltam, angolul Piratebay-en kerestem rájuk, ami elérhető ott elérhető. Nálunk csak néhány mesét adtak le a listából Magyarul nCore-on keresve vannak elérhető és nem elérhető részek is.


Én is a 90-es években voltam gyerek, de csak a klasszikus nickelodeon és cartoon network meséket néztem.

Nemrég daráltam végig a Pindúr Pandúrokat :D


A 2000-es évek hulláma, a rajzfilmek animációs filmre cserélése szerintem szörnyű lett. Biztos olcsóbb és többet lehet belőle csinálni, de valahogy nézhetetlen, én nem is ajánlanám ezeket egy gyereknek. A spongyabobról készült egy tanulmány, aminek valami olyan eredménye jött ki, hogy 7 perc nézés után kimutatható (nyilván minimális) károsodást okoz (vagy a jellemfejlődésben, vagy az egészséges fejlődésben).

2012. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!