Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a google chromot?

Figyelt kérdés
ezt írja ki: hibakód (3). próbáltam újat letölteni és semmi. maradt a régi.
2012. jan. 24. 20:18
 1/2 djhell ***** válasza:

futtasd rendszergazdaként, ha akkor sem megy akkor, ide bemásolok 1 leírást a google oldaláról, hogy mit is kell csinálnod :)


1.Go to the Start menu > Run.

Enter regedit.

Click OK. The Registry Editor should appear.

In the tree view on the left, navigate to the following directory:

HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{2F0E2680-9FF5-43C0-B76E-114A56E93598}\LocalServer32


The "Default" value should correspond to the location of your GoogleUpdate.exe or GoogleUpdateOnDemand.exe file. Verify that GoogleUpdate.exe exists at the given path.

If GoogleUpdate.exe doesn't exist in this location, try uninstalling and reinstalling Google Chrome.

If GoogleUpdate.exe or GoogleUpdateOnDemand.exe exists at a different location, right-click the 'Default' value and select Modify. Enter the correct file path and make sure you use double-quotation marks, e.g. "C:\Documents and Settings\%USERNAME%\Local Settings\Application Data\Google\Update\GoogleUpdate.exe(or GoogleUpdateOnDemand.exe)"

2012. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZI!
2012. jan. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!