Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igazából nem tudom, hogy ez a...

Igazából nem tudom, hogy ez a kérdés ebbe a kategóriába tartozik-e. Ma este nyugodtan Facebookoztam, beszélgettem ismerősökkel és egyszer csak kéri, hogy adjam meg a visszaigazolási azaz megerősítési kódot. És mi történt?

Figyelt kérdés
Azt írták, hogy elküldték sms-ben, de nekem semmi hasonló még csak nem is jött. Ott volt egy gomb, hogy Kód újraküldése. Rákattintottam, erre meg kihozta az alábbi szöveget: You are trying too often. Please try again later. Ez gondolom azt jelenti, hogy túl sokszor próbálkoztam, kérlek próbáld újra. Ezt el is fogadnám, hogyha nem először próbálkoztam volna. Mondom oké megpróbálom később... Már eltelt 1-2óra, de még mindig ezt írja ki, és SMS-t meg nem óhajt küldeni. Most már kerestem Facebookon valami panaszemailt vagy valami megoldást erre, de a drágalátos Facebook ezeket nem fordította le magyarra, én meg nem nagyon tudok angolul. De a lényeg, hogy valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
2012. jan. 24. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
1-2 óra semmi ahhoz képest, hogy sokan 5-7 nap után sem kapták még meg a kódot. Várni tudsz csak, többet nem. Egy új fiók regisztrálása már ugyanúgy kódot igényelne.
2012. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ezek szerint most nem lesz facebook egy néhány napig...
2012. jan. 24. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!