Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a torrent oldalakon...

Mit jelent a torrent oldalakon lévő bónusz pontok beváltásánál az egyéni cím?

Figyelt kérdés
Talán hülye kérdés és rajtam kívül mindenki tudja, de én nem tudom, milyen egyéni címre gondolnak. Ez több pontot jelent, mint egy meghívó küldése, sőt a legmagasabb pontszámot kell elérni hozzá....a gépem IP címére gondolnak vagy valami másra? Van valakinek valamilyen tapasztalata ez ügyben?
2012. jan. 24. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oldalon a felhasználóneved mögött lesz egy egyéni, általad kiválasztott titulus.


Ahogy a vezetőségnél ki van írva a neve után hogy moderátor, adminisztrátor, stb..., neked is a név után zárójelben megadható egy egyéni cím (bizonyos keret között, például vezetőségi rang nem lehet a neved mögött sima tagként, és egyéb nicknévre vonatkozó szabályok is érvényesek rá).

2012. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én feltöltő vagyok, és a nevem után zárójelben ott a feltöltő rang. Ez már régen megvan.

Csak ennyi lenne? Egyébként mindenkinek van vmi a neve mögött, pl. felhasználó, tag, stb....ez teljesen általános

2012. jan. 24. 21:21
 3/4 2xSü ***** válasza:
Igen, de itt egyedi címről van szó. (Nem tag, vagy feltöltő, hanem pl. „a rocker”, „zseni”, meg ilyenek.) Akit pont ez tesz boldoggá, annak ott a lehetőség. (Gondolom nem is túl sokan élnek vele.)
2012. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit hülyén hangzik ez az egyéni cím,nem egyéni rang akar lenni?
2012. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!