Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ZTE k3806-z Mobilnet stick....

ZTE k3806-z Mobilnet stick. Nektek is csak a baj van vele?

Figyelt kérdés
Már a második romlik el... Szériahiba? Az elsőnek szépen lassan jöttek a gondjai... Először csak memóriakártyát nem olvasott. Aztán nem volt net. Majd nem lehetett feltelepíteni,csak ha leszedtem a drivert netről. Utánna már nem is csatlakozott. A jelenlegi folyamatosan a belassított sebességgel megy és rendszerint lecsatlakozik,mert (szerintem) melegszik. PEDIG KÜLÖN HŰTŐT TETTEM RÁ!

2012. jan. 25. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly hosszabbítottam, akkor kaptam egy ilyen gagyi sz* sticket. Kétszer vittem vissza, mert állandóan valami .dll fájlt keresett. Kétszer cseréltek rajta szoftvert, nem lett jó. Vettem helyette ZTE 3570-s régebbit. Ezzel nincsenek bajok. 5000 ft-ba került. És ez is Broadband eszköz.
2012. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a jó:

[link]

2012. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ZTE cuccok szériahibásak. A Skate mobilnak gagyi a kijelzője, könnyen porosodik a kijelző és a védőlap(gyári) között.
2012. júl. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most is a ZTE 3570-essel vagyok fent a neten. Ez legalább működik.
2012. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére mostanában már nem szokott annyit sz*rakodni. a harmadik sticknél igazán elég is...
2012. júl. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!