Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok egyes könyveke...

Miért nem tudok egyes könyveket letölteni a canadahun.com oldalról?

Figyelt kérdés
Vannak könyvek amiket simán le tudok tölteni, és van amire ha rákattintok, akkor megjelenik egy új ablak, ami teljesen üres és a fejlécen, a kis fülön az "attachment.php (1x1)" felirat szerepel. Ez azért van, mert az adott könyvet letörölték, és már nem elérhető?
2012. jan. 26. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztráltál? Bejelentkeztél?

Ha igen, akkor is kiírhatja ezt:

a lap megetekintésére nincs jogosultságod, ennek a következő okai lehetnek:


Minimum 20 hozzászólás és legalább 2 napos regisztráció szükséges az oldal megtekintéséhez, vagy a funkció használatához.



A legújabbakhoz már csak 5 hozzászólás kell, úgy látom.


/próbálkozz más böngészővel, ha látni akarod az üzenetet/

2012. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen regisztrált tag vagyok (már 1,5 éve), megvan a 20 hozzászólásom, és mindig be szoktam lépni, mielőtt le akarnék tölteni valamit. Mint írtam tudok letölteni onnan könyveket, de nem mindent. Vannak esetek, amikor a kérdésem alatt leírtak történnek, ha a letöltendő könyvre kattintok, és ennek nem tudom az okát.


Hogy konkrét legyek, most épp erről a könyvről van szó:


*****


A 269. hozzászólásban a "Gyermekjátékok az első évekre" című könyvet nem sikerül letöltenem. Kipróbálná valaki (aki regisztrált tag), hogy nála is ugyanaz történik-e mint nálam?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 27. 05:03
 3/3 anonim válasza:
Nekem mindegyiknél ezt írja ki! :(
2012. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!