Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internetem van T....

Mobil internetem van T. Mobilos 8gb. Az a kérdés, hogy az online játékok sok adatforgalmat használnak? Mert nem nézek videókat, nem torrentezek se semmi csak tesóm játszik online a mahjongal és 11 nap alatt több mint 5gb el van használva!

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Töltsd le, rakd fel, és nézd meg mennyit fogyaszt.

Így majd tudsz egy átlagot, amivel számolhatsz.


Üdv.

2012. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap raktam fel a DU Meter-t. :)
2012. jan. 26. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használnak sokat, talán 1-2GB/hó ha sokat játszol. De a késleltetés miatt nem túl élvezetes a játék (magas latency).
2012. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akor valmi kártevö

vagy mégis csak fut valami le fel töltö

pl. torrent

használtok virus irtót? mit?

nekem ha csak játszok online akor 1gb egy hónapra az adatforgalom persze mmorpg kel

majong se hiszem hogy töbet ene söt kevesebet

ha csak jem vebóldalas jáţék és mondjuk 100mb os a majong és minen játéknál újra letöltödik vagy hasonlók...

2012. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi torrent nincs,tényleg. Avastom van. mahjong dimension amivel játszik tesóm kb 2 naponta 12 órán keresztül folyamatosan.
2012. jan. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!