Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az miért van hogy ha telórol...

Az miért van hogy ha telórol vagyok facebookon akkor offlinenak jelez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Vodafoneos vagyok, de rendes mobilinternetem van, mikor felmegyek facere (m.facebook.com) akkor az ismerőseimnek nem jelzi, hogy online vagyok mert ugye ez esetben nekik a kis mobil ikonnak kéne látszódnia a nevem mellett-ha jól tudom-a chat partnereknél...

Feltelepítettem egy külön mobil facebook alkalmazást is , hogy ne böngészőből legyek bejelentkezve de így se működik

Mi lehet a probléma?? nagyon fontos lenne a válaszokat előre is köszönöm


2012. jan. 26. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:
valaki valami ötlet vagy megoldás bármi??? nagyon fontos lenne!!!!
2012. jan. 26. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Mobil alkalmazásból működik, csak be kell lépni a chat részére.
2012. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

konkrétan melyik mobil alkalmazásból??

és hogyan kell belépni a chat részre, mert ami nekem van fent arról sztem nem lehet belépni chatre

2012. jan. 29. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak egyféle van (androidra). Ha nem androidos a telefonod, akkor passz.
2012. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!