Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on bejelöltem egy...

Facebook-on bejelöltem egy csomó embert ; aztán pár hét múlva kaptam egy ilyen h@lye feliratot [többi a leírásban]?!

Figyelt kérdés

Ez mit jelent?

Felfüggesszem a profilomat ???

ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZOKAT !!!


2012. jan. 27. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem raktad be, de ha olyan embereket jelölsz be akik nem ismernek, és elutasítanak, a rendszer letiltja egy időre a jelölést, és azzal a kikötéssel vonja később vissza, hogy csak olyat jelölj be aki tényleg ismer téged. Ha megint olyanokat jelölsz akik nem ismernek, dupla ideig tilt le. Azért van, hogy ne tudj random embereket felvenni, csak hogy sok ismerősöd legyen. A versenyhelyzetet ellehetetlenítve nem is lehet 5000 ismerősnél több senkinek.


Ha nem ez volt a baj, akkor pedig túl rövid idő alatt túl sok kérés ment ki tőled, ez szintén tiltást von maga után. Ne egyszerre akarj több tíz ismerőst szerezni, mindig csak párat jelölj be, és ha elfogadták akkor jelölj újakat.

2012. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válasz ! :)
2012. jan. 27. 21:37
 3/3 A kérdező kommentje:
*t !
2012. jan. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!