Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy youtube-videó lapot be akarok zárni Chrome-on, akkor lefagy?

Figyelt kérdés
Aszondja összeomlott a shockwave plugin. 11.1-es verzió fut, próbáltam frissíteni, de maradt az eredeti verzió. Még a VGA drivert is frissítettem, az se segít. BTW Chrome-ot használok, 16.0, azt se gyakran engedi frissíteni...
2012. jan. 27. 21:38
 1/4 anonim válasza:
telepítsd újra a Chrome-ot... vagy indítsd el egy vírus irtót...
2012. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és hát mindent megtettem h jólegyen (driver frissítés, flash frissítés, gogle crome újraraktam vagy 10x, víruskeresés 3x, lemeztörezedettségmentesítés, szószerint amit csak lehet) de semmit nem tudtam tenni. Másik böngésző... ennyi, vagy OP rendszert újratelepítés.
2012. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt kell tenned, hogy

1. Töröld a Vezérlőpult/Programok telepítése, törléséből az Adobe Shockvawe-t.

2. Töltsd le az újat.

[link]

3. Telepítsd.

Nekem ez oldotta meg a gondot.

2012. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám.Leszedtem az Adobe Flash Player 11 Active X -et, feltettem a Shockvawe Playert, s most tökéletesen megy. Próbáld meg :)
2012. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!