Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van tele a Facebookom...

Miért van tele a Facebookom reklámokkal? Másoknak is van?

Figyelt kérdés
Telepítettem már Facebook Cleaner-t és Adblock Plus (Beta) is van rajta. Egy időre eltűntek most meg mégtöbb lett! Még a posztok közé is beteszi a "fogyjál le" meg mindenféle gusztustalan reklámokat! Lefuttattam 2 féle vírusírtót is már.
2012. jan. 27. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a Facebook az Mark Zuckerbergé.
2012. jan. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az övé...nekem mégis tele van reklámmal!
2012. jan. 28. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy van Adblock magától nem fogja a reklámokat blokkolni. Állítsd be a szűrést vagy vegyél fel kész adatbázisokat.
2012. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem Chrome alatt az AdBlock bővítmény beállítások nélkül kiiktatta a reklámokat. Teljesen reklám mentes a Facebookom.


Már vagy 4 hónapja használom azt a bővítményt, rosszat nem tudok róla mondani, talán annyit, hogy néha olyat is reklámnak néz, amit nem kellene, és az átlag felhasználó nem biztos, hogy tudja, mit kell vele csinálni olyankor. De ez NAGYON ritka.

2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!