Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyik ismerősöm internetet...

Egyik ismerősöm internetet szeretne magának otthon . Mivel letölteni nem akar semmi komolyabbat ezért a legkisebb csomagot szeretné megrendelni magának (? ), ami 256/64 kbit/s garantált 64/16 kbit/s, korlátlan adat forgalommal

Figyelt kérdés

Annyi lenne a kérdése hogy ezzel a csomaggal lehet e az interneten honfoglalozni és pokerozni ,vagy ez annyira lassú hogy akadozik vagy esetleg kifagy.

Mivel én sem értek sokat ezekhez a dolgokhoz nekem is lenne egy kérdésem hogy a call of duty játékhoz milyen sebesség kell amivel még jól fut a játék .

Segítségeteket előre is köszönöm . Zolcsi


2009. máj. 30. 04:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló!

Egy biztos: ezeknek csomagoknak meg kell feleniük az ügyfelek elvárásainak, tehát biztos, h menni fog a honfoglaló, illetve a póker ezzel a nettel, csak lassabban(4-5 mp-es késés max. legalábbis nkem ennyi volt:D). Call of Duty-hoz már erősebb netet javaslok(de annyira én sem értek ezekhez, szeritnem mondd meg z ismerősödnek, hogy menjen be szolgáltatóhoz, ahol a netet bekötteti és érdeklődjön ezekkel kapcsolatban).

2009. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem jó !!

legalább 1024 kbps kell minden normális netezéshez!!

a 256 kbps csak arra lesz jó hogy holvolt holnem volt net

a honfoglaloba nagyon sok flash grafika van

ezt egy 256kbps internet kapcsolattal ,,,hogy is mondjam

,,,, el el lehet érni de tul lassu

2009. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, --zolcsi
2009. jún. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!