Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy ilyen emailt mit...

Kaptam egy ilyen emailt mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szia, én ritkán ezen az oldalon így ha nem válaszol akkor írj jobb itt: [link] Becenevem ott Melodee Butler Latoria

latobuaon@freemail.hu A linkre kattintva átirányít egy szextárskereső oldalra.

Na most nem tudom ki ez a valaki aki küldte az üzenetet az oldalról ahova átirányít nem találtam semmi leírást és semmi. A gondom az h a barátnőm olvasta az üzenetet és feszültség lett ebből. Én nem ismerek és nem használok ilyen oldalt. Nem tudom h honnan tudják a címem és miért küldenek ilyet. Na most hogy bizonyítsam be h nekem ehhez nincs közöm? Ez nem valami ilyen kamu/átverős oldal ami csak reklámozna vagy valami ilyesmi?


2012. jan. 28. 22:03
 1/8 anonim válasza:
delete
2012. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy hülye körlevélféle baromság. Kaptam már én is hasonlót. Engem már MSN-en is vettek fel olyanok h képnek egy nagy f*sz volt kint, mert küldött valami üzenetet angolul, de nemtudtam lefordítani, csak annyit értettem h vmi szexel kapcsolatos.

Töröld le a francba és ne ijedj meg :)

2012. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert = meg*
2012. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam erre meg az a válasza h ő miért nem kap sose ilyet?
2012. jan. 28. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátnőd nagyon hülye, én is kaptam már Google fordítóval írt "magyar nyelvű", egyértelmű ajánlatot fotóval valami prostitól, sőt p*sz hosszabbítós reklámot is! Ehhez képest lány vagyok. SPAM, töröld és kész.
2012. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyenem már nekem is jött!valaki szórakozik!
2012. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok(10:12-es)


csak nekem más volt a honlap és a név:


"Szia. én ritkán ezen az oldalon, így ha nem válaszol, akkor írj jobb itt : [link] Becenevem ott Margaret"


a feladó neve:Coult Tandra


a feladó magyar mert a freemailre regisztrált!


csak a név kamu!

2012. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Angol nyelvű ás Google forditóval írt "magyar" spamok feladói feltört valódi Freemail.hu fiókokat használnak, de nem magyarok. Jellemző a Freemail biztonságára ez az egész.

Ma már "Ildike akart velem egy jót dugni". Lánnyal! Nem vagyok leszbi. Ennyit a spamok hülyeségéről.

2012. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!