Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem sikerül online...

Miért nem sikerül online játszanom FIFA10-ben?

Figyelt kérdés

Be akarok jelentkezni beírom a felhasználót és jelszót is, és azt írja ki, hogy: "Sikertelen bejelentkezés: Ellenőrizd a hálózati kapcsolatod és a fiókadataid, majd próbálkozz újra!"


Minden adatot helyesen adtam meg, internet pedig van.


Mi lehet a gond?


2012. jan. 29. 19:46
1 2
 1/11 klgh válasza:
eredeti a játék?
2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, crackelt, de régebben tudtam vele játszani. Nem tudom most mi lehet a gond.
2012. jan. 29. 20:57
 3/11 Csori96 ***** válasza:
Hát ha nem eredeti a játék, akkor sehogy se tudsz online játszani.
2012. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most mondtam hogy régebben tudtam játszani online, pedig nem volt meg eredetiben, csak ugyanígy törve..
2012. jan. 30. 21:33
 5/11 Csori96 ***** válasza:
Honnan tudtad az eredeti CD kulcsot, mert ha online akarsz játszani akkor azt meg kell adnod?
2012. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Miért nem tudnak csak a játékhoz legalább konyító emberek kérdezni, illetve válaszolni? Nem mindegy hogy tudtam? Tudtam, de most nem tudok. Nem a CD kulccsal van a gond.

Egyébként van egy bug a játékban és ezt kihasználva.

2012. jan. 31. 19:25
 7/11 Csori96 ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ha nem ismerek egy olyan bugot amely talán nem is létezik akkor "nem konyítok a játékhoz". (Lehet, hogy létezik, de én még nem halottam róla)

Az eddigieket meg azért írtam, mert úgy emlékszem, hogy ha valaki be akar jelentkezni akkor meg kell adni egy azonosítót, egy jelszót majd a CD kulcsot ami egyszer használatos.

2012. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tessék, hátha ettől hiszem nekem:

http://www.youtube.com/watch?v=Ql2EhsA8-EA


De segítséget sajnos még mindig nem kaptam..

2012. febr. 1. 15:55
 9/11 sado válasza:
Nekem eredeti a fifa 10-em és nekem is ezt írja ki tehát ennyit erről ...
2012. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Takács István L. válasza:
Valószuínüleg lekapcsolták a szervert ami a FIfa 10-et szolgálta ki, csak ezt tudom elképzelni, mert ugyan ez a problémám mint neked.
2013. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!