Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S.! Elvileg szabad reg...

S. O. S.! Elvileg szabad reg van az Ncore-ra, ezért küldtem is 2db sms-t ami kell hozzá! (kb.2400Ft. -ért) Helyesen írtam be a kódokat amit küldtek, de mikor rákattintottam a reg gombra semmi hatás!?!

Figyelt kérdés
Egy full üres oldalt dobott ki!Még egy fikarcnyi szöveg se email hogy sikeres volt a reg.!:-S Most akkor mi van? Átverés volt?Csak lehúztak?
2012. jan. 29. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha fizetni kell SMS-ben, akkor már alap, hogy átverés. Nem baj, legközelebb több eszed lesz.
2012. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 djhell ***** válasza:
átverés bizony...ncore eléggé gyakran az emberek tudtára adja, hogy sosem lehet smsért regisztrálni...:S
2012. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 djhell ***** válasza:
100%

főoldalukon bejelntkezés alatt is ezt irja:


Nem árulunk meghívót különböző oldalakon (például: Facebook, Google+, Twitter, stb.) és SMS-regisztrációra sincs lehetőség. Amennyiben ehhez hasonló oldalakkal találkozol, tekintsd tárgytalannak az általuk kínált lehetőségeket.


A regisztrációra mindösszesen kétféle lehetőség van: a bejelentkező oldalon fellelhető "Meghívó igénylés" funkciót használva (korlátolt időközönként nyitjuk meg), illetve a meghívó-kóddal történő regisztráció.

2012. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ne mááár!!!!!!!! De ez hogy lehet?Kurv@ facebook-on kaptam meghívást erre a szabad reg Ncore-ra,megnéztem majd rákatt a linkre és ott van amit ki kell tölteni felhnév,jelszó...stb!Akkor hogy lehet ez kamu?És mit tehetek ellene?Ez bűncselekmény!!!!!
2012. jan. 29. 20:25
 5/21 pagan ***** válasza:
így van!az ncore nál soha nincs ilyen akció,basszus hány embert lehúzhattak így:(
2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Hát ez bukta.Sajnos túl naív vagy,mert a lap alján akkor is ott van,hogy ez nem az ncore.cc ....
2012. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 pagan ***** válasza:
ez egy hamis oldal volt valszeg,ami úgy néz ki mint az ncore bejelentkezője,én is láttam...nem tehetsz semmit sajnos
2012. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A kurv@ életbe!!!!!!!!!!!!!! Remélem gyógyszerre költi majd a sok pénzt amit össze szedett az a roh@dék!!!!!
2012. jan. 29. 20:28
 9/21 anonim ***** válasza:

Ismételten felhívnánk mindenki figyelmét, hogy az nCore oldalán NINCS és soha nem is volt lehetőség SMS utján történő regisztrációra. Minden ilyen jellegű kezdeményezés átverés és csak a pénzeteket dobjátok ki az ablakon.


Az oldalra a következőképpen lehet bejutni:


1, Egy nCore tag meghivót küld az e-mail címedre és az üzenetben szereplő link segitségével regisztrálsz.

2, A belépési oldalon időnként (random időpontokban) elérhető "Meghívó igénylése" menüpont segítségével.


Az oldalt kizárólag a két jól ismert (.cc es .nu ) címen érhetitek el, az összes egyéb oldal a pénzetekre/jelszavaitokra pályázik!


...........................


HAMIS!!! HAMIS!!! HAMIS!!!


Emberek, ismét megjelent egy oldal ahol Ncore meghívókat lehet SMS-ben kapni. Senki, ismétlem senki ne küldjön sms-t mert ez egy átverés. Figyelmeztessétek a többieket is, vagy bárkit aki esetleg rátalál erre a címre, hogy NE KÜLDJÖN SEMMIT!


Itt a hamis oldal:

[link]

2012. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát én b@rom!!!!Biztos jót röhög rajtam 1-2 ember!:-S

Hogy lehetek ekkora b@lfasz!?!Pedig nem vagyok szőke!!!!WÁÁÁÁÁÁÁ de ideges vagyok!Ötlet hogy hol tudok ,,panasztˇˇ tenni?(Párom rendőr!)

2012. jan. 29. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!