Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a problemam h bejelnt...

Az lenne a problemam h bejelntkeztem a facebookomra es elfelejtettem a jelszavam, de meg nem jelentkeztem ki. Nem mentette el a google chrome a jelszavat, de valahogy megis meglehet e nezni azt vagy a chromeban vagy a facebookon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mentette a böngésző, nem. A profil sem írja ki neked, hogy ott megnézhesd. Jelszócserénél is meg kell adni a régit. De ha az előbb bejelentkezésnél megadtad, hogy felejtetted el hirtelen? Arra az esetre, ha valaki más maradt bejelentkezve, és meg akarod nézni a jelszavát, nincs rá lehetőség. A saját esetedben sincs.
2012. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alt+F4
2012. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy dolog azért maradt.Ha az emailcím jelszavát tudod,akkor arra tudsz lekérni egy jelszóváltoztató linket,arra kattintva át tudod írni a jelszót.


Ha véletlenül az e-mailcím jelszavát is elfelejtetted,akkor már csak egy mentsvár lehet,ha adtál meg telefonszámot,ide is jelszóváltó kódot küld a rendszer,amit a megfelelő helyre kell beírni,erre a kódra kiadja a jelszóváltoztató panelt,és oda kell beírni az új jelszót,amit melegen ajánlok,hogy jegyezz meg.

2012. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az e-mailre írtam,az gmail re vonatkozik.
2012. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja meg postafiok.hu ra
2012. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valahogy pedig muszaj lenne :(( nem letezzik hogy nem lehet sehogy!!!
2012. jan. 29. 21:09
 7/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%

kérdezd meg attól akinek a profiljában vagy éppen :D

egyértelmű hogy nem a saját profilodról van szó.


tesód, párod, ismerősöd, stb, faszbúkját véletlen bekapcsolva hagyta és te ezt észrevetted. és valahogy meg akarod tudni hogy mi a jelszava hogy máskor is beléphess és kukkolj utána. Jelzem ez tilos és bűntetendő.


Ha tudnád az jelszóemlékeztetőt használni akkor használnád azt.


de mivel a email-jét nem tudod elolvasni mert az nincs bejelentkezve ezért nem tudsz kérni emlékeztető...

ha a tied lenne akkor már megtetted volna ezt a lépést ami a hivatalos módja lenne.


bocs ha leleplező voltam de nekem ez a véleményem erről a dologról.....

2012. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!