Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy saját oldalam de nem...

Van egy saját oldalam de nem tudom hogy tegyem híressé! Hírdettem oldalakon, ahol volt hogy "Itt hirdess", de nem nagyon vált be! Milyen módszereket tudtok, amivel sokan fogják látogatni az oldalt?

Figyelt kérdés
Nagyon boldog lennék, ha olyan is tudna írni, akinek van weboldala! Előre is köszi:)
2009. máj. 31. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik meg hogy lehetne azt elérni, hogy ha keresőbe (pl google) beírják az oldalammal kapcsolatos kulcsszavakat, akkor az oldalam kiadja az elsők között? Mert próbáltam de sehol nem találtam az oldalam...
2009. máj. 31. 14:34
 2/3 anonim ***** válasza:

keress rá a keresőoptimalizálás szóra, és ott nézelődj.


én már 8. vagyok az adott kifejezésre, és 1000 felett voltam 2 hónapja...


szóval így lehet.

2009. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ, miről szól.

ha a témája olyan, akkor pl. lehet postolni az ize.hu -ra, illetve az aloldalakra. (tech, pink stb.)


lehet csatlakozni a lap.hu közösséghez is, persze megint csak a megfelelő tartalommal.

2009. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!