Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami e-mailes elérhetősé...

Webnyelv kérdése:

Van valami e-mailes elérhetősége a gmail.com üzemeltetőinek?

Figyelt kérdés

Tűvé tettem a fél google-t, de nem találtam.

Már több mint fél éve kb. 600 megabájttal kevesebb szabad hely van a google.docs-omban, mint kéne, azaz összesen maximum 1 megabájtot foglal az összes dokumentumom, mégis 600MB foglalt helyet jelez ki. Már régebben írtam valami fórumba, azóta se jött válasz. Milyen dolog már, hogy nem adnak semmi elérhetőséget, és az ember meg nem tud hova fordulni a kérdésével, és a fórumon meg senki nem válaszol?


2012. febr. 1. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

hát találtam elérhetőséget de ez angol nyelven van a gogle fordítóval meg tudod oldani a fordítást


[link]

2012. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy keresgéltél, de ez úgy nézem, nem az. :( Itt az elsődleges mail címet lehet megváltoztatni.
2012. febr. 1. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

drága ,nem véletlen,hogy te sem találod az elérhetőségüket,

ezek nem kiváncsiak a mi véleményünkre,

nem kiváncsiak az emailjainkra,

eszük ágában sincs,hogy velünk levelezgessenek,

ez van,ha tetszik ,ha.....

2012. febr. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem drága, teljesen ingyenes. viszont akkor maguktól kéne eltávolítani a nagy semmit, ami 600MB-ot elfoglal. Ha nem képesek karbantartani, akkor ne üzemeltetnék. Ingyenes, olyan is.
2012. febr. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!