Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 Pro op-m van most...

Windows 7 Pro op-m van most és egy USB-s wifim, na most a nyilt hálózatra nem akar rácsatlakozni. Tudom, hogy nem a nettel van baj, mert telefonról rátudok csatlakozni a netre. Egyébként érzékeli a nyílt hálózatot, és mikor csatlakozok ezt írja:?

Figyelt kérdés
kapcsolodas halozathoz", es utanna meg kiírja " windows nem tud csatlakozni a halozathoz"?
2012. febr. 3. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge a jel.
2012. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Vagy lehet csak nyíltnak látszik, közbe meg MAC filter van rajta.
2012. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Én is találkoztam ilyennel notebook-on, bár lehet nem ugyanaz az ok.

Ugyanezek az üzenetek voltak, még a jelerősséget is közepesnek írta, semmilyen egyéb hibaüzenet vagy probléma, csak nem csatlakozott.

Mivel másik épületből jött a jel, kipróbáltuk egy wifi adapterrel plusz 3m usb hosszabbítóval, így belőve a legjobb helyet azóta is működik.

Mivel usb-s wifi-d van, így az usb hosszabbító csak néhány száz forint, érdemes megpróbálni, ha már egyéb megoldás nem hoz eredményt.

2012. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha 2 DB 3m usb kábelt vennék és azokat is egymásba kötném az működne nem?
2012. febr. 3. 17:03
 5/6 A kérdező kommentje:
usb hosszabító*
2012. febr. 3. 17:04
 6/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Az usb-vel azért óvatosan, főleg ha kettőt összedugsz. Nem is biztos, hogy működne, illetve a veszteség nagy lenne.

Mivel van wifi-s telefonod tudod próbálgatni, hogy hol van jel.

Egyébként, van 5m-es usb, maximum azt ajánlom. De jó lenne rövidebbet használni.

2012. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!