Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elcsesztem az nCOREM? Letöltöt...

Elcsesztem az nCOREM? Letöltöttem a Forma1 2011-et az ncore-ról 1. letöltésem de a 48-órából még 35 hátra van a torrent pedig azt irja, hogy nincs meg a file de ottvan. Most hogy nemseedeltem vissza teljesen kitiltanak?

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna a szabályzatot, és a rangokat, akkor tudnád hogy felhasználó ranggal havonta 3 seed-ből leléphetsz büntetlenül, és nem kérdeznél itt hülyeségeket.
2012. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo csak az informatikus azmondta hogyha azzal kezdek hogy nemseedelem vissza az első torrentemet akkor nembiztos h tetszik a moderátornak
2012. febr. 3. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy nem tetszik nekik, és teljesen jogosan, de attól még a szabály az szabály.
2012. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Másrészről a Hit'N'Run rendszer még nem is éles az nCore -on. De ha éles is lenne, akkor sem dobnának ki kapásból először csak figyelmeztetést kapnál.

Sokkal komolyabb szabálysértésért jár azonnali bann, pl- aránycsalás, vagy meghívók árusítása.


Amúgy az első válaszoló jól beszél. Az olvasás csodákra képes. ;)

2012. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat mondom ezeket tudtam és elolvastam a szabályzatot... csak nagyon megjedtem mert az informatikust is kiba*ták volna és akk nekem végem
2012. febr. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!