Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy cégnek / egyesületnek...

Ha egy cégnek / egyesületnek akarok Facebook oldalt, hogyan kell regisztrálnom?

Figyelt kérdés
Egyéni lap legyen vagy hogyan kell ilyen lapot csinálni? Mint pl. egy közszereplő, egy cég, egy sportegyesület "hivatalos" Facebook oldala?
2012. febr. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A bejelentkezőoldalon, a regisztrációs űrlap alatt van az elérhetősége az oldalaknak, mivel nem egy személy számára készül, adatlap nem lehet, csak Oldal. Ott kiválasztod, hogy milyen kategóriában legyen, és elkészíted az oldalt.
2012. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy lehet az oldalnak "rajongója"? A szervezet is bejelölheti, hogy ki szeretné, ha a rajongója lenne? Vagy csak lájkot lehet kérni, gyűjteni?
2012. febr. 5. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Az lesz rajongó, aki csatlakozik, magától.


Nem érdemes felhasználói profilt létrehozni egy nem élő személynek, mert ha elkezded jelölgetni az embereket kéretlenül, bejelentenek zaklatásért és letiltják a profilt, és mivel nem személyhez tartozik, azért is letiltják a profilt.

2012. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én csak "lájkolási" lehetőséget találtam, de azt nem tudom, "csatlakozni" hogy lehetne...?

Természetesen nem akarok személyi profilt csinálni neki az egyesületnek, hiszen nem személy. Tiszteletben tartom a szabályokat.

2012. febr. 6. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki like-olja, az csatlakozik is, és látni fogja az oldal bejegyzéseit a saját üzenőfalán, amikor megjelenik.
2012. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, illetve az, hogy lehet lájkokat gyűjteni, mert ha maguktól lájkolnak az emberek akkor nagyon kevés gyűlik össze, sok idő kell hozzá... Nem lehet valahogy ajánlani embereknek az oldalt? Pl egy bizonyos városban lakók közöttieknek v ilyesmi... mert lehet h ismerik az üzletet, de maguktól nem keresik a fb-on, de ha látják h jé ennek van fb oldala akkor nyomnak egy lájkot...
2013. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!