Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi obama úgy törvénye? Miért...

Mi obama úgy törvénye? Miért nincsenek online filmek a neten?

Figyelt kérdés
Kb. hogy szól ez a marha törvény? Mi a lényege?
2012. febr. 4. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem Obamáról van szó.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ava87 válasza:
50%
2012. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké akkor küldd már át nekem a Dr. House részeit!
2012. febr. 5. 11:18
 4/8 anonim válasza:
Ezt Acta-nak hívják. Vagyis még küldeni is TILOS, ha filmet töltesz le, nem csak a feltöltő, hanem TE is bűnös vagy. Figyelik, hogy miket töltesz le, és hogy Miket Küldesz El E-mailben. Tehát még egy youtube videót is tilos elküldeni e-mailben...dióhéjban ennyi. Van még kérdésed?
2012. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen!

Engem is elkaphatnak? Nem vagyok amcsi.

2012. febr. 16. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
szeretem nem mert a csak a szerverek re utaznak és a magyar törvégy szerint linkelni lehet letölteni lehet csak tovább osztani nem meg a kor a fél világot be börtönözhetnék mert a netes forgalomnak nagy részét ez teszi ki
2012. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már a magyarok is aláírták...
2012. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kösz 12:52 ezt nem tudtam de így meg ölik az egész internetes társadalmat mert a nettezésnek ez teszik a nagy részit a kor mi értelme nagy internet csomagokat venni még a végén vissza térünk a kölcsönös filmekhez és azokat fogjuk le másolgatni de ha így lesz a kor net szolgáltatok nagyot koppanni mert a elégelsz egy 2 mega bites net is
2012. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!