Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookos kérdés. Segítség?

Facebookos kérdés. Segítség?

Figyelt kérdés

Valaki, aki nem ismerősöm, de látom, hogy meg van jelölve pár képen, akkor azt meg tudom valahogyan nézni?

Nem a saját képein van megjelölve, mert azt látom, de valahogyan ki lehetne deríteni, hogy hol van?


2012. febr. 6. 00:30
 1/4 anonim válasza:
Ha megvan jelölve a képeken, akkor azon keresztül keresed meg őt, tehát a nevére kattintva, és utána tudod megtalálni őt. Ha te is megvagy jelölve a képen, akkor automatikusan a te albumodba kerül a kép, és noha nem vagytok ismerősök, az ő neve a "te" képeden lesz rajta.
2012. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem, azt hogy látom, hanem az adatlapján a fényképek opció végén ott van egy szám.

Az azt jelenti hogy annyi képen van megjelölve valahol az illető.

És ez érdekelne, hogy így meg tudom-e valahogyan keresni az adott képeket?

2012. febr. 8. 15:57
 3/4 anonim válasza:
Igen, mert az albumjában mindegyik benne van a Fényképek opció alatt. Amin megvan jelölve, azon mind ott kell legyen.
2012. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nincs.

Biztos valami ismerőse képei között van megjelölve.

2012. febr. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!