Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A netnél ahova beírjuk például...

A netnél ahova beírjuk például hogy www.google.com az ugye elmenti az addig beírt címeket hogy lehet őket kitörölni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 14:42
 1/5 anonim válasza:
attól függ milyen a böngésződ (Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Mozilla FIrefox) Ha angol akkor keresd azt hogy "History" ha magyar akkor "Előzmények".
2012. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mozilla FIrefox és magyar de én nem találok olyat hogy előzmények csak hogy legtöbször látogaott és ott meg nincsenek azok a címek. biztos én vagyok a béna de az előzményeket hol keressem?
2012. febr. 7. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás:

Töltsd le a ccleaner nevű programot,tedd fel,állítsd be és MINDEN előzményt kitöröl..

2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenyitod a cím végén, a csillag után lévő lefelé mutató háromszöggel az utolsó címek listáját, az egérrel fölémész a nemkívánt sornak (nem klikkelsz!), és nyomsz egy DEL gombot.
2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
közsi
2012. febr. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!