Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Csak nekem kell ezt...

Facebook. Csak nekem kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Be akarok lépni facebookra,de azt írja,hogy adjam meg a Telefonszámomat és akkor enged tovább...és akinek nincs telefonszáma?? Csak nekem csinálja ezt vagy nektek is???


2012. febr. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen biztonsági probléma merül fel, telefonszám megadásával lehet magad azonosítani. Ha nincs telefonod, nem tudod az oldalt sem használni, mert már egy új regisztrációhoz is kötelező megadni.


Van olyan eset is, hogy telefonszám helyett az ismerősöket kell azonosítani, ha találsz erre utaló lehetőséget akkor használd azt, ha pedig nem akkor muszáj számot megadni, és a rá küldött kódot megadni az oldalon.

2012. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére nincs ilyen és amikor regisztráltam, akkor sem kérte. Csinálj új fiókot.
2012. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi szépen a hozzászólásokat!

Igazából nem szívesen adnám meg a Telefonszámomat ki tudja,hogy hova kerül majd...Ismerősökkel azonosítottam magamat a ,múlt héten most meg ez....

2012. febr. 7. 17:50
 4/5 anonim válasza:

Inkább leszek elszigetelve a világon, mint hogy megadjam a telefonszámom a facebooknak,mikor köztudott,hogy nemrég pampogtak, hogy ők akkor is felhasználják a telefonszámaink itt-ott és kiadják másoknak, ha ez nem tetszik másnak.

És a legnagyobb pofátlanság hogy az elején a telefonszámkérés elvileg a "te érdekedben" történik...na ja :) Csinálj újat ha nem enged, nekem is ez volt

2012. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül nem adtam meg és pár hónap elteltével már nem kérte :)


Köszi a válaszod :)

2012. júl. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!