Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebbokon, hogy lehet az,...

Facebbokon, hogy lehet az, hogy ismerőse vagyok valakinek, de ő nekem nem? Eddig az volt de most nem!

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Valószínüleg törölt az ismerősei közül, más probléma nem jut az eszembe. Ha részletesebben leírnád a felmerült problémát, részletesebb válasszal fordulnék hozzád. Az általad kiírt kérdésre csak ennyivel tudtam válaszolni. Sajnálom.

2012. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Részletesebben annyi,hogy az illető nincs az ismerőseim közt,hanem újra betudom jelölni,de ha az illető ismerőseit nézem akkor nála ott vagyok!Sőt ha egy másik ismerősöm nézi az ismerőseimet akkor ő látja az illetőt az ismerőseim közt de csak telefonról!Elég bonyolult lett!:))
2012. febr. 8. 10:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Húú.. Ez valóban bonyolult.. Sajnos nem tudok több megoldási lehetőséget felajánlani :D
2012. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért köszi:)
2012. febr. 8. 16:18
 5/6 anonim válasza:
Szia! Megoldódott? Nekem is hasonló a problémám.:S ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__26.. )
2012. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!!Nem oldódott meg,igazából a barátom profiljáról van szó!De ha a sajátomba belépek telefonról,és nézem a barátom ismerőseit akkor egyszer ott az illető egyszer nincs!Ha mutatja az illetőt ha nem, az ismerősei száma sem változik!
2012. febr. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!