Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha átírok egy elemet a böngész...

Ha átírok egy elemet a böngészőben (Google Chrome), akkor azt hogyan tudnám elmenteni?

Figyelt kérdés
Jobb klikk-Elem kivizsgálása. Átírok egy elemet, de nem tudom hogyan kell elmenteni. Egyáltalán lehetséges? Vagy van valamilyen böngésző, amiben ez lehetséges?
2012. febr. 7. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz átírni? Egyébként Csavarkulcs alatt, Beállítások.
2012. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak szeretnék egyszerűbbé írni egy oldalt, hogy Ő is tudja kezelni, mert bonyolultak neki a nevek. És ha át tudnám írni, hogy ide ezt írd, amoda ezt, akkor megértené. Már próbáltam, értette, csak nem tudtam elmenteni.
2012. febr. 8. 17:02
 3/11 A kérdező kommentje:

De Csavarkulcs > Beállítások

Ott hol?

2012. febr. 8. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
FireBug kiegészítőre gondolsz? ott van ilyen, hogy elem vizsgálata...
2012. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elem megtekintése, bocsi az elírásért.
2012. márc. 16. 18:17
 6/11 A kérdező kommentje:
De a FireBug sem menti el, mert én azt akarom, hogy ha újratöltöm az oldalt, ugyanaz maradjon...
2012. márc. 16. 18:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács! Ha ilyet szeretnél, akkor készíts egy tutorialt Édesanyádnak, PrintScreen és modjuk egy Paint segítségével, mentéskor lépés 1, lépés 2 nevet adj a fájlnak.
2012. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már csináltam, de azért köszi! :)

Csak azért ez egyszerűbb lett volna neki, mert elég kezdő. De majd belejön :D


köszi mindenkink a segítséget!

2012. márc. 18. 13:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a BackTrack-re van szükséged.

Ingyenes és meg lehet vele oldani.

[link]

2012. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit te csinálsz azzal a weblap fájljait írok át a cliet oldalon. Ahoz, hogy elmethesd a te birtokodban kéne, hogy legyen a szerver és a fájlokat kellene átírnod... De ne térjünk ki ide, az a lényeg, hogy amit el akarsz mentene azt nem lehet elmenteni.
2012. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!