Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az az nCore? Mutatna már...

Mi az az nCore? Mutatna már valaki egy ncorét!

Figyelt kérdés
többen is küldtek meghívót a féjszről az ncoréra,de félek ,hogy valami beetetés.

2012. febr. 8. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy torrentoldal (letöltőoldal), Mo. legnagyobb zárt oldala, melyre évekbe kerül bekerülni. Mivel zárt, ezért nem is lehet rá kívülről belépni, csak ha meghív egy belső tag. Jól gondoltad hogy átverés, a FB-n terjedő meghívók tartalma hamis, és 2000 forinttal húzzák le azt aki bedől neki.
2012. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!!! éreztem, hogy valami pénzlehúzás!ment a zöld kéz!:-)
2012. febr. 8. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért vannak annyira megőrülve érte az emberek. Vannak ennél ezerrel jobb nyitott oldalak, ahol ráadásul forgalom is van.
2012. febr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
ma 00:49 majd egyszer bejutsz meglátod mitől is olyan jó
2012. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csiß ***** válasza:

"ahol ráadásul forgalom is van"


what a fk? xD Gondold az ncore-on nincs? xD olol

2012. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:58: Nem hiszem, hogy 1000-es nagyságrendű seedek lennének. Nem is lakik annyi ember az országban, aki ilyesmivel foglalkozik.
2012. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csiß ***** válasza:
50 seednél már tudod szedni full speedel.nem kell ezres nagyság.
2012. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

felhasználók nagyobb része szervert is használ,tele van magyar tartalommal amit egy nyílt trackeren nem nagyon látni,sőt én még szinkronizált divixet nem láttam egyiken sem,de ha úgy jobban hangzik van ezres seed is ncore-on.

[link]

de ha nem is lenne seed akkor is toplistán lenne az oldal,a felhasználóbarát környezete miatt,fóruma miatt,olyan facebook szerő kiírásokat tudsz beszúrni amihez hozzászólhatnak barátaid,meg sorolhatnám,vannak a torrent oldalak és van az ncore.

2012. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!