Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Maradt még a neten olyan...

Maradt még a neten olyan program amin filmet lehet nézni?

Figyelt kérdés
Olyan amiért nem kell prémiumot fizetni, vagy nem letöltős.
2012. febr. 9. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

!!!Programot!!! azt le kell tölteni

ilyen pl. VLC

még ha oldalon van is egy lejátszó ahoz is lekeltöltened egy programot (plugin) és feltelepitened hogy

weboldalon nézhes filmet

ha ara gondolsz hogy youtube hoz hasonló módon filmet nézel azt már a SOPA nem engedi lasan felszámolja mind

ezért van a torrent letöltöd filmet és vlc vel megnézed

méghozá stream ban is tudod tölteni vagyis közbe nézed

2012. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Söt ha nemtudnád online filmezés közben is,letöltödik a film csak épp nem mentödik le

szerintem elég vacak módja ez a filmnézésnek

de tetudod

2012. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

persze

vlc, bsplayer-ért nem kell fizetni

amúgy az online nézhető videótartalmakat is ugyanúgy letöltöd a gépedre, mint ha torrentről szednéd le, csak annyi különbséggel, hogyha böngészőből nézed, akkor minden egyes alkalommal amikor meg akarod nézni újra le kell töltened, illetve ha lassú a neted, akkor akadozhat a lejátszás

2012. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Asszem csöppet hülyén fogalmaztam, úgyértettem h mint a megavideo vagy videobb......
2012. febr. 9. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
mozicsillag.com
2012. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!