Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy lehet megoldani? FONTOS!

Ezt hogy lehet megoldani? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ha a google chrome megjegyezte fb-nál a jelszavam hogy lehet kitörölni?MErt megváltoztattam a jelszót de ha kilépek akkor is utána simán be tudok lépni emrt bennmaradt a jelszó.És azért fontos mert nem a saját gépemen.Mikor beléptem kérdezte hogy megjegyezze-e ezt a jelszót ezen a gépen,én pedig véletlen rámentem hogy igen.Ezt hogy lehet kitörölni?

2012. febr. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállítások... Valami biztonsági menüpont
2012. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb felső sarokban villáskulcs-klikk

-beállítások

-személyes dolgok

-mentett jelszavak kezelése

2012. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csavarkulcs- beállítások- személyes dolgok- jelszavak- mentett jelszavak kezelése. Ott a listából kiválasztod az oldalt, törlöd , aztán a beállításoknál jelöld be a jelszavak mentésének felajánlását. Ha jól csinálod, akkor a legközelebbi bejelentkezésnél már megint föl fogja ajánlani a jelszó mentését, itt aztán kiválasztod , hogy sohase mentse a jelszót.

/ ha törlöd a listából az oldalt, akkor először kattints rá, mert az url-t kell törölni/

2012. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. febr. 9. 21:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!