Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam facebookon egy eléggé...

Kaptam facebookon egy eléggé primitív levelet. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet facebookon, amiben, szid engem az illető. Egy áll profilról küldték.(Egy internetről, szedett kép van kirakva egy pasiról, 20 ismerős, stb.) A lakhelye elvileg az a város, ahol én lakom. Tehát biztos, hogy valami személyes dologról van szó. Ki lehet valahogy deríteni, hogy kitől kaptam a levelet?
2012. febr. 9. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha becsület sértő a dolog akkor feljelentheted és ha a rendőrség nem sz..ja le (sajnos úgy szokott lenni) akkor ip-ről visszanyomozható és felelőségre vonható az illető.
2012. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szidjon, ha a szemedbe se meri, akkor te minek foglalkozz vele? Lépj túl rajta, és kész, tiltsd le a kedves ismeretlen ismerőst, és tiltsd le, hogy vadidegenek is küldhessenek üzit/ne jelölj vissza minden hülyegyereket. Aztán gondold végig, hogy ki és mi miatt írhatott ilyesmiket.
2012. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!