Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook hozzászólások elrejté...

Facebook hozzászólások elrejtése hogyan?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan csoporthoz,közösséghez vagy ismerőshöz irok hozzászólást ami nyilvános, hogyan tudom elrejteni a hozzászólásom, hogy azt az ismerőseim ne lássák?
2012. febr. 10. 16:32
 1/7 2xSü ***** válasza:
80%

Sehogy.


Gondolj bele: Írsz egy poszthoz, pl.: „Ez tetszik.”. Erre valaki idegen is ír, hogy „Nekem meg nem.”.


Jön egy ismerősöd ugyanarra az oldalra/csoportba és mit látna, ha nem látná a hozzászólásodat: „Nekem meg nem.”, minden előzmény nélkül.


Egy hozzászólás láthatósága mindig megegyezik a bejegyzés láthatóságával. Egy oldal/csoport bejegyzéseinek láthatósága legtöbbször public, mert így logikus. Erre nem tudsz hatni.

2012. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem ,köszi a választ. Igazából nekem csak annyi kellene, hogy az adatlapomon ne lássák a hozzászólásaimat, meg ne jelenjen meg az üzenőfalon. Ettől függetlenül ha arra a csoportra téved is, akkor ott legyen a hozzászólásom.
2012. febr. 11. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne...
2012. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Attila_the_hun ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekelne. Már többször is próbáltam ilyen beállítási lehetőséget találni, de nem sikerült. Én tudom korlátozni a mások eseményeit, hozzászólásait, de azt nem, hogy az itt-ott történt hozzászólásaimról ne kapjanak értesítést az ismerőseim.
2016. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Azóta sem talált választ erre a kérdésre senki? Végignéztem azt hiszem minden beállítást a facebookon, de sehol sem láttam.
2018. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ellenquick válasza:
100%

Most ugyanezt kutattam én is, és az interneten ez volt az egyetlen oldal, ami ezzel a témával foglalkozik, úgyhogy akkor sehogy.


Nem is értem egyébként, miért nincs ilyen funkció, tök logikus, hogy a csoport tagjainak szól a kommented, nem pedig az ismerőseidnek.

2019. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vinczej válasza:
100%

A mai politikai helyzetben létkérdés lenne, hogy ne kapjon értesítést minden ismerősöm, hogy én milyen politikai véleményt fogalmaztam meg. (Természetes, higy bárki, aki az adott posztot nézi, az lássa a hozzászólásokat is. De mi köze ehhez az outsidereknek?)


Döbbenet, hogy ezt a Facebook még nem oldotta meg! :O

2021. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!