Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on miez? Van egy...

Facebook-on miez? Van egy ismerősöm, feltörték állítólag a fb-ját és magátod irányította magát, meg van egy olyan virus ami engem felvett face-re hogy meg se kellet erősítenem csak nézem:

Figyelt kérdés
Mondom ez az ismerős hogy kerül ide, kiderült hogy az is egy feltört face, Ez valami vírus? Szerencsére letiltottam már de még volt e-gy haverom aki telefonon Facezett és sorban jöttek neki az ismerős felvételek kb 3-4 egymás után majd elkezdtek neki valami hülyeséget írni üziben. Na ez is tuti valami ilyen vírus!
2012. febr. 11. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
attol hogy bejelöl valaki nem lesz vírusod , max ha ad 1 virusos linekt/vagy fájl-t és te mondjuk rákattolsz és letöltöd de azértmert az ismerőseid van 1 ismeretlen vki még nem vírus:)
2012. febr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és akkor ezt mivel magyarázod hogy nem is az eggyik ismerősöm irányította a facejét? Meg hogy volt egy olyan eset egy más után 3 ember vette fel az eggyik ismerösöm és nem emberek voltak elfogadta az eggyik bejelölést jött a másik és így tovább...
2012. febr. 11. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

félreértesz

Persze előfordulhat hogy bejelölnek és kiderül hogy virus én csk azt mondom hogy ha bejelöl attol neked nme lesz bajod csak ha virust- elküld mondjuk 1 linken és te arra rákatintasz esetleg letötlesz



(más irányitotta alat mit értesz? pl a chat magatol kijelentkezet stb mert nekem is volt olyxan olyankor elképzelhető hogy valaki már belépet.... (nem irt ki ip-cimet???hpgy más ip röl jelentkeztek be???

2012. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
haggyuk köszi! csak megijedtem hogy nem fogadtam el a jelölést de máris eggyel több az ismerős és az az ismerős egy feltört face volt aztán eszembe jutott hogy gyorsan megváltoztatom a jelszóm meg letiltom aztán meg nyugodtam! :D köszi még 1x!
2012. febr. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!